Mobil :
+420 605 531 846
E-mail :
obchod@aukcnisluzby.cz

Aktuální vysoutěžené ceny energií pro rok 2021, období 29.03.2020 - 30.04.2020 EE  NN 1399,- Kč / ZP MO 599,- Kč / MWh / ZP VO 559,- Kč / MWh

Prodejní aukce


Všeobecně o prodejních aukcích

Zvažujete-li prodej nemovitosti, můžete si dnes na trhu s realitami vybrat mezi tradičním zprostředkováním prodeje Vaší nemovitosti a prodejem formou AUKCE nemovitostí (obě možnosti dnes moderní RK nabízí). Pokud máte štěstí na dobrého realitního makléře a seriozní realitní kancelář, může se Vám v dnešní nejisté době podařit prodat vaši nemovitost za 3-6 měsíců, ale to pouze za předpokladu, že vám Váš realitní makléř dobře po dohodě s Vámi nemovitost nacení a RK díky své široké inzerci a evidenci klientů poptávky tuto nemovitost ve spolupráci s AK dotáhne do úspěšného konce. Na trhu jsou ale nemovitosti, kde se i zkušenému makléři špatně určuje jejich opravdová tržní cena, a to je na místech, kde je slabá či kolísající poptávka po nemovitostech (důvodem může být např. vysoká nezaměstnanost, prašné prostředí, hluk a jiné). Pokud je i Vaše nemovitost dnes špatně prodejná, měli byste v AUKCI spolu s námi dosáhnout rychlejšího prodeje! Ale jsou zde i nemovitosti, u kterých lze naopak předpokládat značný zájem o ně na trhu (např. centra měst, exkluzivita nabídky, pravidelný výnos z 100% pronajaté nemovitosti a jiné) a pro tyto nemovitosti jsou vhodné AUKCE nemovitostí taktéž. Pokud spadá Vaše nemovitost sem, měli byste v AUKCI spolu s námi dosáhnout vyššího výtěžku z prodeje v soutěži mezi uchazeči, než při tradičním zprostředkování.  AUKCE organizujeme veřejné (pouze za účasti kupujících), tzn. že AUKCE se zúčastní pouze účastníci AUKCE (dražitelé), popř. jejich zplnomocnění zástupci, tedy žádná elektronická dražba, ale klasická dražba s fyzickou účastí dražitelů. Vítěz AUKCE, který učinil nejvyšší podání v aukci, získá právo na uzavření rezervační smlouvy se zástupcem majitele nemovitosti, či majitelem samým a na druhé straně povinnost nejpozději do 2 kalendářních měsíců zaplatit kupní cenu. Prodávanou nemovitost v AUKCI lze zastavit a na úhradu kupní ceny si vzít hypotéku.

Zajišťujeme prodejní a výstavní elektronické aukce

 • prodej nemovitostí
 • prodej nepotřebného majetku
 • prodej automobilů
 • prodej materiálu
 • prodej uměleckých věcí
 • prodej služeb
 • prodej ostatních komodit

Výhody aukce nemovitostí pro kupující

 • nákup nemovitostí po řádných prohlídkách a nikoli z ulice jako v exekučních dražbách
 • nákup nemovitosti lze řešit úvěrem do 2 měsíců od podpisu rezervační smlouvy
 • nákup nemovitostí za tržní ceny
 • u každé nemovitosti kvalitní tržní posudek
 • nemovitosti bez exekucí a bez problémů s převzetím po jejich koupi

Výkup nemovitostí

Pokud spěcháte ať už z jakéhokoli důvodu na prodej Vaší nemovitosti, potom Vám nabízíme výkup nemovitosti do 72 hodin od první prohlídky nemovitosti! Kontaktujte odpovědnou osobu k návštěvě Vaší nemovitosti a řekněte si o peníze!

Exekuce nemovitostí

Pokud spěcháte na prodej Vaší nemovitosti z důvodu již existující exekuce na nemovitosti a nemáte na úhradu vedené exekuce, popř. exekuci na svou nemovitost teprve čekáte a nemáte řešení k zaplacení svých dluhů, potom Vám nabízíme výkup nemovitosti do 72 hodin od první prohlídky nemovitosti, popř. refinancování stávajících dluhů! Kontaktujte odpovědnou osobu k návštěvě Vaší nemovitosti a řekněte si o peníze!