Mobil :
+420 605 531 846
obchod@aukcnisluzby.cz
Aktuální vysoutěžené ceny energií pro rok 2019, období 17.12.2018 - 19.12.2019  EE  NN 1435,- Kč / MWh  EE VN 1522 MWh ,- Kč  ZP MO 665,- Kč / MWh  ZP VO 668,- Kč / MWh

Obchodní zástupce / Prodejní partner

Náplň práce:

  • Obchodní zástupce/prodejní partner ve svěřeném regionu bude mít za úkol aktivní vyhledávání a získání nových zákazníků s možností následné péče v rámci dlouhodobé spolupráce.
  • Obchodní zástupce/prodejní partner bude působit v jednom z vybraných regionů: Hlavní město Praha/Jihočeský kraj/Jihomoravský kraj/Karlovarský kraj/Kraj Vysočina/Královéhradecký kraj/Liberecký kraj/Moravskoslezský kraj/Olomoucký kraj/Pardubický kraj/Plzeňský kraj/Středočeský kraj/Ústecký kraj/Zlínský kraj

  • Dlouhodobou spolupráci pro úspěšnou a prosperující společnost
  • Bezplatné zaškolení
  • Pevně stanovené podmínky kariérního růstu v závislosti na plnění prodejního plánu
  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků (bez omezení maxima)
  • Mobilní telefon, notebook, služební auto i pro soukromé účely (dle dosažených výsledků)
  • Možnost práce v regionu bydliště a okolí
  • Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Výborné obchodní dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Pracovní pozice je vhodná pro kandidáty, kteří se nebojí komunikovat, umí naslouchat klientovi, disponují prodejními dovednostmi, dokáží hledat řešení a mají kultivovaný projev. Máte-li o tuto pozici zájem a splňujete-li požadovaná kritéria, neváhejte a zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu prace@aukcnisluzby.cz a do předmětu uveďte "Obchodní zástupce/Prodejní partner".

Pakliže se bude Váš profesní profil shodovat s požadavky na obsazovanou pozici, budete zařazeni do užšího výběrového řízení. Nejpozději do 30ti pracovních dnů od doručení vašeho strukturovaného životopisu Vás budeme písemně či telefonicky kontaktovat ve věci sjednání osobního pohovoru.

S Vašimi poskytnutými materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

www.aukcnisluzby.cz
tel: +420 737 355 083