Mobil :
+420 605 531 846
E-mail :
obchod@aukcnisluzby.cz

Aktuální vysoutěžené ceny energií pro rok 2021, období 29.03.2020 - 30.04.2020 EE  NN 1399,- Kč / ZP MO 599,- Kč / MWh / ZP VO 559,- Kč / MWh

Nákupní aukce


Všeobecně o nákupních aukcích

Elektronická nákupní aukce, jako součást výběrového nebo poptávkového řízení je speciální postup, umožňující případným dodavatelům stlačovat proti sobě cenu směrem dolů v reálném čase a to díky informačním technologiím a internetu nezávisle na místě, kde se jednotliví účastníci aukce v daný okamžik nachází. Všichni účastníci vidí, zda je jejich nabídka konkurenceschopná a mohou ji podle toho stále vylepšovat. Hlavní výhodou elektronických aukcí je významné zkrácení času potřebného pro výběrová řízení a snížení transakčních nákladů o více než 50 % oproti běžnému nákupnímu procesu. Dále můžeme vyzdvihnout aukce jako mimořádně silný protikorupční nástroj s vysokou transparentností celého procesu výběrového řízení a modulárně nastavitelným procesem kontroly podle potřeb zadavatele.

Jak aukce na odpad probíhají?
  • Největší úspory nákladů při nákupech materiálu, zboží nebo služeb lze dosáhnout reverzní nákupní aukcí, která probíhá online.
  • Jako další krok následuje optimalizace sběru a nakládání s odpady. Optimalizace je jedna část z nástrojů pro získání lepší efektivity pří svážení a nakládání s odpady.
  • V naší společnosti pracuje skupina profesionálních a proškolených zástupců, kteří jsou připraveni Vám poradit, jak optimalizovat Vaše výdaje.
  • Při využití on-line aukce jako služby u nás neplatíte žádné fixní platby. Výše odměny závisí na tom, kolik peněz Vám reálně ušetříme. Platíte pouze v případě, že dojde k reealizování úspory.
  • Při opakovaném využití on-line aukce jako služby,  pro Vás máme připravený speciální věrnostní program s mnoha různými benefity.
  • Pro výběrová řízení, prováděná elektronickou on-line aukcí na úspory nákladů při nákupu materiálu, zboží nebo také služeb používáme vlastní specializovaný software, vyvinutý k těmto účelům.
  • Elektronická aukce funguje na principu reverzní (obrácené) nákupní online aukce.  Nejvýhodnější podmínky a ceny pro nákupy energií, materiálů a služeb, získáte jedině u nás.